Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Мінінформполітики призначили нового радника з питань Криму

12 / 10 / 2016

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив радником з питань інформаційної політики щодо Криму Юлію Каздобіну – аналітика Українського незалежного центру політичних досліджень. Про це міністр сказав під час брифінгу в Кабміні, передає «Укрінформ».

«Юлія Каздобіна – мій новий радник з питань Криму, з питань інформування світу про події, які відбуваються в Криму», – зазначив Стець.

Голова МІП зауважив, що Еміне Джапарову, яка раніше працювала на посаді радника з питань Криму, призначили першим заступником міністра, тож, за словами Стеця, «настав час, коли те навантаження, яке є, призвело до розуміння, що повинна з’явитися людина, яка буде весь свій час віддавати саме питанню Криму».

Міністр вважає, що призначення Каздобіної серйозно посилить команду Мінінформу, а головними завданнями нового радника буде забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.

Перший заступник міністра Джапарова в ході брифінгу розповіла, що Каздобіна сфокусується на стратегії інформаційної реінтеграції Криму, яка може бути представлена в кінці цього року.

Новопризначений радник додала, що перші кроки у цьому напрямку вже зроблено: «Ми почали цю роботу, є концепція, як буде виглядати ця стратегія, попередньо вже зібрано команду, яка буде безпосередньо працювати над написанням цієї стратегії. Досягнуто певних домовленостей із донором, який фінансуватиме розробку стратегії».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини