Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В «Масандрі» звинувачують колишне керівництво заводу в розкраданні колекційних вин

14 / 01 / 2016

«ПАТ Масандра» направило в Генпрокуратуру ФСБ, МВС Росії та правоохоронні органи України документи, які, на їхню думку, розкривають незаконні схеми керівництва заводу за доокупаціонний період.

Як повідомляє прес-служба «Масандри», нинішній «гендиректор» заводу Яніна Павленко звинувачує колишнього керівника Миколу Бойка за продаж старих колекційних вин. У приклад Павленко наводить продаж пляшки вина «Херес де ла Фронтера» 1775 акціонерному товариству «Торговий дім Масандра», співвласником якого був син Бойко Геннадій.

Як доказ нинішній керівник заводу наводить лист ТД «Масандра» з проханням передати в музей компанії 24 пляшки вина з енотеки ПАТ з резолюцією Миколи Бойка, а також з накладними на відвантаження.

«Найціннішим екземпляром колекції «Масандри», з яким Бойко-старший вирішив добровільно розлучитися в 2008 році, став якраз «Херес де ла Фронтера», —  повідомляє прес-служба.

Також, Павленко закликає до відповідної правової оцінці даних документів.

Нагадаємо, що прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження проти російських керівників «Масандри» за продаж колекційних вин.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини