Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Києві презентують успішні ініціативи з Польщі та України

23 / 01 / 2017

Фонд «Освіта для демократії», ГО «Наше Поділля», Товариство Лева та Громадські ініціативи України запрошують до розмови про те, як зробити територіальні громади спроможними.

Учасники та учасниці:

  • Артур Ґроссман, керівник Київського офісу Фонду міжнародної солідарності
  • Андрій Нечипорук, Товариство Лева, координатор проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;
  • Тетяна Дурнєва, Громадський холдинг «Група Впливу», консультантка проекту;
  • Наталя Чермошенцева, громадська організація «Громадський центр “Нова генерація”», консультантка проекту.

 До участі в заході запрошені громадські діячі, представники місцевого самоврядування, тренери, експерти та практики з децентралізації.

 Під час прес-конференції можна буде:

  • ознайомитися з вибраними успішними практиками зі збірки;
  • дізнатись, які саме проекти та чому стали переможцями конкурсу від Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»;
  • довідатися про досвід учасників та тренерів програми;
  • отримати друкований або електронний варіанти збірки.

Довідка

Збірка «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України» видана в рамках проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». Збірка містить описи вдалих ініціатив з Польщі та України, які показують як крок за кроком стають можливі великі перетворення в громадах.

Вибрані добрі практики показують переваги співпраці поміж представниками різних секторів, демонструють застосування конкретних механізмів та інструментів: локальний аналіз, консультації з громадськістю, громадський бюджет, активізація громади. Ці успішні практики є актуальними, зокрема в контексті реформи децентралізації, яка спонукає думати, яким чином брати відповідальність за позитивні зміни в наших громадах.

Проект співфінансується у рамках польсько-канадської програми підтримки демократії, яка є програмою Фонду міжнародної солідарності, фінансованою урядами Канади та Польщі (у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП).

Контакти: Наталя Чермошенцева, 050-947-48-11 n.chermoshentseva@gmail.com

Прес-конференція відбудеться 24 січня 2017 р. (вівторок) об 11.30 год. За адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4 , прес-центр агентства УНІАН

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини