Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Києві презентують обраних радників з питань вимушених переселенців

21 / 08 / 2015

За 2 тижні організатори отримали близько 100 заявок з різних регіонів України. Заявки надіслали громадські діячі та активісти, які займаються питаннями внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також особи із досвідом роботи в сфері соціального захисту та державних органів.

На брифінгу також буде презентовано проект «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення», який підтримав уряд Великобританії. Складовими проекту є Програма радників з питань ВПО при Міністерстві соціальної політики та Програма малих та великих грантів для ВПО.

Програму Радників з питань ВПО і проект представлять наступні спікери:

  • Патрік Тобін, регіональний радник Посольства Великої Британії з питань конфліктів в Україні та Молдові;
  • Сергій Марущенко, начальник Управління організації соціального захисту постраждалих в результаті надзвичайних ситуацій Міністерства соціальної політики;
  • Таміла Ташева, співзасновник і координатор громадської ініціативи КримSOS;
  • 5 новообраних радників з питань ВПО.

Програму Радників з питань внутрішніх переселенців було презентовано 6 серпня. Вона передбачає обрання і подальшу роботу 27 радників на різних рівнях: 2 – на центральному, 25 – на рівні департаментів і районів. Радники стануть «містком» між переселенцями і Міністерством соціальної політики, забезпечать швидкий обмін інформацією щодо проблем переселенців і шляхів їх вирішення.

Чекаємо на Вас 26 серпня о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі, вул. Хрещатик 2 (Український дім).

Акредитація ЗМІ: http://bit.ly/1gZkLch

***

Програма радників з питань внутрішньо переміщених осіб заснована Міністерством соціальної політики України, громадською ініціативою КримSOS та Міжнародною організацією Stabilization Support Services за підтримки уряду Великобританії. Програма покликана вирішувати ключові питання внутрішніх переселенців та інших незахищених спільнот в населених пунктах України. В рамках проекту працюватимуть 27 радників: 2 на центральному рівні і 25 на рівні департаментів і районів, включаючи місто Київ. Радники на регіональному рівні будуть допомагати у налагодженні комунікації між переселенцями і Міністерством соціальної політики, швидкому обміну інформацією з питань, що стосуються соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, а також вирішення виявлених проблем. Радники призначені шляхом відкритого конкурсу резюме з числа громадських діячів, які займаються внутрішньо переміщеними особами, та осіб, які мають досвід роботи у сфері соціального захисту.

Вибір редакції

Ще Новини