Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Києві планують розвивати мовлення на кримському напрямку

19 / 02 / 2016

В Україні планують запустити державний телеканал, що веде мовлення на Крим, повідомив член Національної ради з питань телерадіомовлення та екс-радник міністра інформаційної політики з питань Криму Сергій Костинський. Новий канал буде транслюватися через супутникове мовлення.

«Зараз розглядається запуск кримського державного телеканалу як частина суспільного мовлення через супутник», — повідомив Костинський в коментарі QirimInfo.

За його словами, повному відновленню мовлення в прикордонних районах Криму перешкоджають недоробки законодавчої бази. Так з 1 січня 2016 року закон забороняє прорахунок аналогових телевізійних частот і проведення конкурсів на їх видачу — а передавачі, які є в наявності, є саме аналоговими. У Луганській і Донецькій областях заборону вдалося обійти завдяки спеціальному законодавству. У Херсонській області поки такого законодавства немає

«В Луганській і Донецьких областях є зона АТО, і діє спеціальне законодавство. У нас є ініціатива звернутися в РНБО, щоб дозволили і створили особливі умови в Херсонській області для відновлення аналогового мовлення до того моменту, поки повністю не перейдемо на цифрове мовлення», — додав Костинський.

Також він зазначив, що в планах розвитку радіомовлення упор буде робитися на середньохвильовий діапазон. В якості успішного прикладу середньохвильової радіостанції Костинский привів проект радіо «Крим Реалії», створений на Першому каналі українського радіо «Крим Реалії».

«Цей проект дуже добре пішов, це треба розвивати. Ми вирішуємо питання, щоб з’явилися інші радіостанції на середніх частотах. Вони охоплюють 70% території Криму», — зазначив він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини