Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Криму затримали члена Меджлісу. Майже через добу його відпустили

8 / 09 / 2021

Вночі 8 вересня в селищі Молодіжне Сімферопольського району АРК після «слідчих заходів» відвезли в невідомому напрямку колишнього голову Молодежненського місцевого меджлісу і члена Сімферопольського регіонального меджлісу кримських татар Ельдара Менсітова.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

За інформацією активістів, «слідчі заходи» почалися приблизно о 21.00 7 вересня, але відвезли кримського татарина вже 8 числа.

У родини Менсітових під час обшуку вилучили телефони і техніку.

«Вчора о 20.30 я, повертаючись, помітила біля свого будинку дві машини. Син і мама сказали, що стоять вони давно. Коли я спробувала подивитися номера, вони завелися і заїхали за ріг, за бетонну огорожу. Зараз мені стало відомо, що близько 24-ї години дві легкові машини і Газель приїхали за адресою Карасу 6, в Молодіжне. Ні він, ні члени його сім’ї на дзвінки не відповідають», — повідомили очевидці події «Кримській солідарності».

Також відомо, що Менсітов виступав як свідок захисту у справі Мустафи Джемілєва 18 червня 2021 року в підконтрольному Росії Армянському міському суді.

У 51-річного Ельдара Менсітова — інвалідність 3-ї групи.

UPD. За попередньою інформацією «Кримської солідарності», слідчі дії проводили співробітники ФСБ і пов’язували затримання Менсітова з «підривом» газопроводу в Перевальному.

UPD2. «Кримська солідарність» повідомляє, що Менсітов імовірно знаходиться в будівлі «УФСБ Криму» в Сімферополі. Адвокат Рефат Юнус написав заяву про викрадення і скарги до низки інстанцій. Обшук проводили силовики з ФСБ.

UPD3. Адвокат Рефат Юнус повідомив, що Ельдара Мінсітова відпустили з будівлі «УФСБ Криму» в Сімферополі.

Зараз він у безпеці, у себе вдома.

Ельдар Менсітов (ліворуч) зі своїм адвокатом Рефатом Юнусом у себе вдома після звільнення (фото: Кимська солідарність)

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини