Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Криму можливі відключення газу взимку

13 / 10 / 2016

Директор підприємства «Кримгазмережі» Сергій Тарасов висловив побоювання, що відключення подачі газу в Керчі може відбутися взимку, коли півострів найбільш потребує цього палива. Про це пишуть «События Крыма».

Тарасов зазначив, що підприємство «Кримгазмережі» не має даних про дати відключення газопроводу в районі Керчі, оскільки російські колеги не діляться цією інформацією.

За словами директора підприємства, інформація, яка з’явилася напередодні, про роботи з врізки магістрального газопроводу Кубань – Крим в існуючі мережі в районі Керчі, не знайшла підтвердження.

«У мене, як у директора підприємства «Кримгазмережі», немає розуміння, де ми знайдемо газ у січні-лютому. Будівництво газопроводу не те, що не освітлюється – ми не в курсі подій, коли ми газ отримаємо, і чи отримаємо ми його у мережу «Чорноморнафтогазу», – зазначив Тарасов.

У Кремлі ж, за словами прес-секретаря президента РФ Володимира Путіна Дмитра Пєскова, не знають про проблеми з газопостачанням анексованого Криму.

Відповідаючи на питання журналістів, чи є розуміння проблем з газопостачанням Криму в Кремлі, Пєсков сказав: «Я, чесно, не володію ситуацією, мені невідомо про те, що зараз є якісь проблеми з газопостачанням Криму. Це потрібно уточнити».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини