Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Криму керівництво республіканської лікарні підозрюють у зловживанні повноваженнями

11 / 10 / 2016

Слідчі порушили кримінальну справу за фактом отримання високих зарплат керівництвом кримської “республіканської” клінічної лікарні імені Семашка в Сімферополі. Підозрюваною стала колишній головний лікар лікарні Олена Соболєва, повідомляє «ТАСС».

“Порушено кримінальну справу стосовно головного лікаря ГБУЗ РК “Республіканська клінічна лікарня ім. Н. А. Семашка”. Вона підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 285 КК РФ (“Зловживання посадовими повноваженнями”)”, — йдеться в повідомленні слідчого управління СК РФ по Криму.

За даними слідства, підозрювана “видала накази, відповідно до яких працівникам лікарні, у тому числі адміністративно-управлінському складу, незаконно встановлені і виплачені надбавки за високотехнологічну медичну допомогу”, йдеться у заяві відомства.

Збиток, нанесений лікарні, оцінений у 17 млн рублів, додали в СУ СК.

Усе керівництво лікарні в Сімферополі, у тому числі головний лікар, звільнені. Як повідомив журналістам «міністр охорони здоров’я» Криму Олександр Голенко, в. о. головлікаря призначений доктор Сергій Дербін, який працює у лікарні. За словами «міністра», зараз російське «МОЗ» регіону готує кандидатуру головного лікаря, яка буде узгоджена з так званим «головою Криму» Сергієм Аксьоновим.

Голенко також зазначив, що після скандалу з високими зарплатами у лікарні ім. Семашка перевірки проводилися і в інших медустановах регіону.

«Перевірки проводилися в інших лікарнях, таких кричущих фактів помічено не було. Є поточні порушення, є лікарні, керівники яких отримують зарплату менше, ніж доктора, які працюють в операційних або стоять біля лікарняного ліжка», — додав він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини