Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На Херсонщині не побіжать за “паспортами” РФ – Евгеній Ярошенко

1 / 04 / 2022

Російський голова Криму Сергій Аксьонов заявив, що жителі окупованих територій на Херсонщині” виявили бажання отримати паспорти РФ”. Аналітик КримSOS Евгеній Ярошенко назвав три причини, чому українці не побіжать за російськими “паспортами”, зважаючи на особливу “привабливість” таких “документів”. 

  1. Як і в окупованому Криму, російські “паспорти” не будуть ніде у світі визнаватися, за винятком РФ.

    “Навіть якщо мешканці окупованих територій добровільно чи примусово отримують “паспорти” РФ, вони все одно залишаться громадянами України з усіма правами та обов’язками, які випливають з нього”, – зазначає Євгеній. 
  1. Проукраїнські мирні мітинги мешканців Херсонщини проти озброєних до зубів окупантів суперечать твердженню Аксьонова. 
https://www.youtube.com/watch?v=btUFwsgESys
  1. З початку повномасштабного вторгнення в Україну російський паспорт не дає стільки переваг, як український.

    “Навряд чи волелюбні громадяни України, чиє громадянство дає можливість без жодних віз подорожувати до 86 держав світу, стануть в чергу за паспортом держави-ізгоя, – вважає Євгеній, – Чи захочуть мешканці Херсонщини бути громадянами держави, в якій існує нетерпимість до будь-яких альтернативних поглядів, не працюють міжнародні платіжні системи, з якої не літають рейси до європейських країн, а власних громадян відправляють на загарбницькі війни як “гарматне м’ясо”.

    Нагадуємо, що в окупованому Криму підконтрольній РФ чиновники впроваджують політику примусової паспортизації. Зокрема, з паспортом громадянина України не можна володіти земельною ділянкою у прикордонних землях на півострові – це близько 80% територій Криму. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини