Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ув’язненого Андрія Лугіна після операції етапували з Криму

5 / 05 / 2017

Ув’язненого Андрія Лугіна, який хотів відбувати покарання на материковій частині України – етапували імовірно в Краснодарський край, а звідти етапують в Мордовську колонію. Про це Кримській правозахисній групі повідомила дружина Лугіна, Ірина.

«Після того, як Андрій Лугін спробував накласти на себе руки, його прооперували в Сімферопольській міській лікарні № 6. Там він перебував з 26 квітня по 2 травня. Після цього його виписали з лікарні і направили до медсанчастини Сімферопольського СІЗО для подальшого спостереження медиками», – повідомляє КПГ з посиланням на медичний висновок, наданий дружиною Лугіна.

У ньому також сказано, що 5 травня Лугіну мали знімати шви. Однак, як стверджуе його дружина, вже 3 травня її чоловіка вивезли в РФ без медичного супроводу, не знявши йому шви.

Офіційно Ірині не повідомили, де знаходиться її чоловік. Вона припускає, що Лугіна вивезли в Краснодарський край, а звідти етапують в Мордовську колонію.

Нагадаємо, 26 квітня кримчанин Андрій Лугін, перебуваючи в СІЗО Сімферополя, спробував перерізати собі вени гострим предметом, після того як дізнався, що його етапують в одну з колоній РФ.

Кримчанин Андрій Лугін, громадянин України, був засуджений у кримінальній справі до довічного позбавлення волі ще до окупації Криму. Кілька років він відбував покарання в Криму, згодом був незаконно переміщений з тимчасово окупованої території Криму в колонію Мордовії (РФ). В січні 2017 року його повернули до Криму. Усі клопотання про передання його як громадянина України українській владі були проігноровані.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини