Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Успішні історії підприємців переселенців у Києві. Фоторепортаж

12 / 08 / 2016

Студія комп’ютерного проектування одягу «Абрис», м. Київ, вул. Павловська 29.
Команда з декількох людей створила студію, яка проектує моделі одягу в комп’ютерній режимі та передає їх далі в роботу фабрикам і дизайнерам. За короткий термін дівчата почали співпрацювати з провідними виробниками одягу в Україні, а моделі, сконструйовані згідно з їхньою програмою, з’явилися на подіумах різних міст країни.

[gallery-14953]

Кондитерська «Love Cake», м. Київ, вул. Антоновича 13
Анастасія Ларкина за освітою офтальмолог. Але про те, що її чекає майбутнє кондитера, вона зрозуміла ще в 12 років. Можливо тому, коли мама запропонувала написати бізнес-план в рамках грантового проекту УВКБ ООН та КримSOS, Настя ні секунди не сумнівалася і досить-таки оперативно розробила стратегію по створенню кафе своєї мрії. Завдяки щасливому збігу і старанній роботі дівчини, ми сьогодні можемо покуштувати десерти її власного приготування в самому серці Києва.

Центр відновлення і розвитку людини Світлани Шпак
У центрі розвитку і відновлення людини спокійно і комфортно, адже Світлана Шпак, засновниця центру, вміє привабити до себе і зарядити позитивом. Завдання центру за її словами  – це відновлення фізичного та психологічного здоров’я. Метод роботи унікальний в своєму роді, він об’єднує елементи хореографії і йоги.  

[gallery-14958]

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини