Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Уряд змінив правила в'їзду в Крим

23 / 09 / 2015

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Про це йдеться у постанові, опублікованій сьогодні на сайті уряду.

Нові зміни дають можливість їздити до Криму іноземним журналістам та правозахисникам, членам міжнародних неурядових організацій (НУО). Для здійснення журналістської діяльності представники іноземних ЗМІ повинні отримувати спеціальний дозвіл за погодженням із Міністерством інформаційної політики України, а правозахисники та представники міжнародних НУО – за погодженням із Міністерством закордонних справ.

Крім того, у переліку підстав, на яких іноземні громадяни можуть отримати дозвіл на в’їзд до Криму, з’явилися проповідування релігійних віровчень, виконання релігійних обрядів чи задоволення релігійних потреб (виключно за клопотанням або погодженням з Мінкультом), а також участь у заходах Меджлісу кримськотатарського народу.

Нагадаємо, попередній порядок в’їзду та виїзду з Криму критикували правозахисні організації і вимагали максимально його спростити для іноземців і відмінити будь-які обмеження для українців.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини