Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Уряд РФ посприяє виконанню бюджету Криму

6 / 11 / 2015

У Держдуму РФ внесено законопроект, який на думку авторів дозволить створити умови для формування та виконання бюджетів Криму та Севастополя. Відповідне розпорядження розміщено на сайті уряду РФ.

«Прийняті рішення дозволять забезпечити необхідні умови для формування і виконання бюджетів Республіки Крим, міста федерального значення Севастополя та місцевих бюджетів у період врегулювання питань застосування норм бюджетного законодавства Російської Федерації на територіях суб’єктів Федерації, що входять до Кримського федерального округу», — йдеться у тексті документа.

Нагадаємо, що в бюджеті Росії на наступний рік видатки на півострів не скорочено і фінансування програм щодо його розвитку буде проходити у повному обсязі.
Так політолог Андрій Самброс у своїй статті для «Нової Газети» порівнював бюджет Криму у складі України в 2013 році з бюджетом півострова в нинішньому році.

«Можна прийти до важливого висновку: після анексії рівень дотацій півострова в кілька разів виріс, а от обсяг податкових зборів практично не змінився. У першому варіанті бюджету республіки на 2015 рік дотації становили 770 мільйонів доларів, а передбачувана власна прибутковість Криму — 260 мільйонів. Однак влітку кримський бюджет був переглянутий: у новому проекті податкові та неподаткові доходи регіону зросли до 350 мільйонів доларів, а безоплатні надходження з федеральної скарбниці — до 1 мільярда 200 мільйонів доларів», — резюмував політолог.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини