Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Уповноважена з прав людини в Криму відмовила Чийгоз у відвідуванні смертельно хворої матері

19 / 06 / 2017

Адвокат Микола Полозов опублікував заяву з питання надання можливості побачиться і попрощатися Ахтему Чийгозу з його тяжкохворою матір’ю.

«Сьогодні мені подзвонила уповноважена з прав людини в Криму Людмила Лубіна, з дорученням від омбудсмена Росії Тетяни Москалькової, яка повідомила, що побачення може бути надано, за умови, якщо хвору матір Ахтема Чийгоза привезуть до Сімферополя на машині швидкої допомоги в слідчий ізолятор», – розповів Полозов.

Родичі Ахтема Чийгоза повідомили, що представник МЗС РФ, з’явився до місця проживання матері Ахтема Чийгоза з пропозицією відвідати сина в Сімферополі.

Адвокат зазначив, що це рішення нічим не відрізняється від рішення, яке прийняв суд два тижні тому, про те, що вивозити Чийгоза зі слідчого ізолятора ніхто не буде.

«Аліє Чийгоз в даний час не здатна вставати з ліжка, і будь-яка транспортування може вбити її. У зв’язку з цим ми продовжуємо зусилля по тому, щоб домогтися для Ахтема Чийгоза виконання священного права попрощатися зі своєю матір’ю», – сказав адвокат.

Адвокат закликав російського омбудсмана і уповноваженого з прав людини, а також міжнародні організації посприяти в організації зустрічі політв’язня з хворою матір’ю.

Нагадаємо, адвокат Микола Полозов повідомив, що підконтрольний Росії Верховний суд Криму знову відмовив в задоволенні клопотання захисту про надання Ахтему Чийгоз можливості побачитися з матір’ю, яка вже тривалий час страждає від смертельної хвороби.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини