Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Умовний строк: «суд» виніс вирок у «справі Веджіє Кашка»

22 / 04 / 2019

Так, рішенням де-факто Київського районного суду Сімферополя, Кязім Аметов, Бекір Дегерменджі, Руслан Трубач засуджені до 3 років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 3 роки. Асан Чапух, якого визнали винним не лише у вимаганні, але й у зберіганні 3-х автоматів Калашникова з боєприпасами, засуджений до 3 років і 6 місяців умовно з випробувальним терміном 3 роки. У вироку також вказано, що «суд» не може взяти до уваги аргументи захисту, а факт підкидання зброї та боєприпасів в дім Чапуха – недоведений.

Раніше, 10 квітня, у де-факто Київському районному суді Сімферополя, під час дебатів сторін у так званій «справі Веджіє Кашка», «прокурор» запросив для обвинувачуваних від 3 до 3,5 років умовного строку.

Нагадаємо, що Бекіра Дегерменджі, Мустафу Дегерменджі, Кязіма Аметова, Асана Чапуха, Руслана Трубача і Куртсеїта Абдуллаєва (його пізніше відпустили) 23 листопада 2017 року затримали силовики ФСБ у Сімферополі. Окупаційна влада обвинувачує кримських татар у нібито «вимаганні грошей» у громадянина Туреччини Юсуфа Айтана. Насправді вони намагалися допомогти повернути родині ветеранки кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка вкрадені Айтаном гроші.

Під час затримань Веджіє Кашка стало погано, після чого їй викликали «швидку». Вона померла дорогою в лікарню.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини