Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Умерову висунули оновлене обвинувачення

2 / 11 / 2016

Слідство ФСБ передало захисту заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова новий обвинувальний висновок, повідомив адвокат Еміль Курбедінов. Воно складене з урахуванням результатів лінгвістичної експертизи, яка визнала заяви Умерова в єфірі телеканалу АТР екстремістськими.

“Ільмі Умерову винесено оновлену постанову про притягнення його як обвинуваченого, в якій уточнено звинувачення в зв’язку з поданими результатами експертизи… Експертиза відповіла задовільно, що дійсно в цих висловлюваннях є елементи екстремізму. Ці дані були включені до постанови про притягнення Умерова як обвинуваченого”, — розповів Курбедінов.

20 жовтня російська лінгвістична експерти визнала в заяві Умерова наявність закликів до порушення територіальної цілісності РФ. Проти нього порушено кримінальну справу за статтею КК РФ 280.1.

Також сьогодні надійшла відповідь від російської прокуратури Криму на запит правозахисної організації КримSOS у справі Умерова, раніше направлений до генпрокуратури РФ. Кримське “відомство” в ході перевірки не виявило порушення прав і свобод заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини