Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Укрзалізниця» заявляє, що не перевозить вантажі в окупований Крим

22 / 09 / 2015

Компанія «Укрзалізниця» не буде перевозити вантажі на територію тимчасово окупованого Криму, вантажі перевозяться тільки в контрольних пунктах в’їзду і виїзду з півострова, які є на материковій частині України.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

«Укрзалізниця перевозить вантажі лише до контрольного пункту в’їзду на тимчасово окуповану територію України – станції Вадим у Херсонській області, контрольованій митниками та прикордонниками», – відповіли у відомстві.

В «Укрзалізниці» також зазначають, що підприємство «Кримський Титан» з березня 2015 року має іншу юридичну назву «Юкрейніан Кемікал Продактс» і зареєстровано в місті Києві. Підприємство має власну під’їзну колію для подачі вагонів і перетину адміністративного кордону, для чого використовує власний локомотив і завжди здійснює митне оформлення під час проходження прикордонного контролю.

Нагадаємо, напередодні колишній віце-прем’єр уряду Криму Андрій Сенченко заявив, що одне з кримських підприємств продовжує отримувати сировину і вивозити продукцію за допомогою залізниці.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини