Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Укренерго» розпочала заміну зруйнованої опори ЛЕП у Херсонській області

24 / 11 / 2015

Сьогодні учасники продовольчої блокади Криму пустили бригаду ремонтників «Укренерго» до першої лінії бетонних електроопор, які були пошкоджені в результаті вибуху. Про це повідомив голова Чаплинської районної державної адміністрації Віталій Спіжов, пише «КримМедіа».

За його словами, на місці знаходяться два автомобілі «Укренерго». Співробітники підприємства ремонтують одиночну бетонну електроопору №207, яка тримає високовольтну лінію, що живить завод «Кримський ТИТАН». Зараз ремонтники вивозять стару зруйновану опору і монтують нову. Роботи планується завершити протягом 72 годин.

«Поки не йдеться про підключення лінії до електромережі і подачі через неї електроенергії, поки виконуються тільки ремонтні роботи однієї з опор», — уточнив Спіжов.

Голова райдержадміністрації додав, що від цієї лінії можна буде живити електроенергією Чаплинський і Каланчацький райони, які зараз підключені з тимчасової резервною схемою, і, в разі аварії або іншої позаштатної ситуації, майже 30 тис. жителів цих районів могли б залишитися без енергопостачання.

Раніше влада Херсонської області України заявила, що під час переговорів з учасниками блокади мову про відновлення енергопостачання в Крим не йде.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини