Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Український уряд спростив отримання житла переселенцями

24 / 12 / 2020

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Як сказано в повідомленні, своїми змінами Кабмін спростив отримання житла переселенцями.

Тепер внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати житло в будь-якому населеному пункті, де є таке житло, а не лише там, де переселенець знаходиться протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про ВПЛ.

Крім того, Уряд розширив перелік громадян, яким можуть вручити ордер на житло, якщо у внутрішньо переміщеного особи немає можливості забрати його особисто.

Також, зміни передбачають, що органи місцевого самоврядування будуть визначати додаткові критерії, за якими надаватиметься житло.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України також нагадали, що в 2021 році воно отримає збільшений бюджет на придбання житла для внутрішньо переміщених осіб.

«Якщо за результатами 2020 року житлом буде забезпечено 74 родини, то у 2021 ця цифра зросте до понад 300. Бюджет на придбання житла у 2021 році збільшується у шість разів до 125 млн гривень», — сказано у повідомленні.

Станом на 21 грудня 2020 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, в Україні зареєстровано 1 459 317 переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини