Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Український уряд скасував самоізоляцію для абітурієнтів з Криму з негативним ПЛР-тестом

12 / 08 / 2020

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції окупованих територій України та Постійне представництво президента України в Автономній Республіці Крим.

«Обов’язкова самоізоляція не застосовується до абітурієнтів та осіб, які зараховані на навчання до закладів освіти, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія АР Крим та м. Севастополя, з метою вступу (подання документів тощо) до закладів освіти на підконтрольній території України», — йдеться у повідомленні міністерства з питань реінтеграції окупованих територій України.

Таке ж правило поширюється на тих, хто слідує з Криму на материкову частину України для вирішення питань, пов’язаних з початком навчання в навчальних закладах — вони мають право на виїзд з півострова і на в’їзд назад самостійно або в супроводі законного представника.

Нагадаємо, 9 серпня Уряд України закрив до 30 серпня всі КПВВ на адмінмежі з Кримом, мотивуючи це боротьбою з поширенням коронавирусу.

Пізніше Представництво президента України в АР Крим опублікувало шість «гуманітарних підстав», при яких дозволено перетинати адмінмежу з Кримом через закриті КПВВ.

Українські правозахисні організації, в тому числі і КримSOS, назвали таке рішення «нелогічним, необґрунтованим і непропорційним» і закликали Кабмін його переглянути.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини