Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українського політв'язня Балуха відвідали представник омбудсмана РФ і кримський омбудсман

26 / 04 / 2017

24 квітня українського політв’язня Володимира Балуха відвідали представники омбудсмана РФ і кримський омбудсман. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Правозахисники заявляють, що візит представників обмудсмана був пов’язаний зі зверненням до них адвокатів Балуха в зв’язку з дискримінаційним і принижуючим ставленням до Володимира, як до етнічного українця, з боку співробітників ІТТ в с. Роздольному.

За словами правозахисників, українець підтвердив знущальне ставлення до нього з боку співробітників ІТТ. Крім того, Балух звернув увагу на свого сусіда по камері, у якого гниє нога і є ознаки хвороби Паркінсона, однак, його не переводять до стаціонарного лікувального закладу для проведення діагностики та лікування.

«Секретар офісу Кримського омбудсмена в телефонній розмові відмовилася коментувати візит до Балух, додавши, що якщо буде офіційна інформація, то її опублікують на сайті», – повідомили правозахисники.

Українського активіста Володимира Балуха звинувачують в зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які у нього, нібито виявили під час обшуку 8 грудня 2016 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини