Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українського активіста Виноградова і його тещу звільняють з роботи після обшуку

17 / 01 / 2017

Українського активіста Андрія Виноградова і його тещу звільняють з роботи, після того як в його будинку співробітники ФСБ провели обшук.

«Після обшуку в будинку, де чоловік і жінка проживають разом з маленькими дітьми і батьками, йому [Андрію Виноградову] і його тещі запропонували «добровільно» написати заяву про звільнення», – йдеться у повідомленні Кримської правозахисної групи.

Андрій Виноградов працює в приватній компанії «Платан», яка займається продажем будівельних матеріалів.

«Моє керівництво, дізнавшись про обшук, відразу запропонувало мені добровільно написати заяву про звільнення. На роботі мені сказали, що у них вже були в 2014 році обшуки ФСБ, і робота тоді була паралізована на два тижні. Зараз вони [керівництво підприємства] теж ризикувати не хочуть», – розповів активіст.

Нагадаємо, 12 січня співробітники ФСБ провели в будинку Андрія Виноградова обшук. Самого активіста і його дружину Наталю Харченко відвезли на допит у ФСБ. Пізніше адвокат Едему Семедляева, повідомив, що стосовно Харченко проводиться дослідча перевірка за ч. 2 ст. 280 КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

За інформацією Виноградова, мати Наталії Харченко, яка працює головним бухгалтером нафтогазового підприємства, також хочуть звільнити.

«Сьогодні її викликали і поставили умову. Пояснили, що це пов’язано із заходами безпеки підприємства», – додав активіст.
Виноградов також повідомив, що після обшуку в його будинку іншій родині кримчан з проукраїнськими поглядами надійшов дзвінок з погрозами про розправу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини