Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українські військові, що зниклі на кримському кордоні, затримані ФСБ

8 / 09 / 2015

Військовослужбовці сімдесят дев’ятої окремої аеромобільної бригади, які пропали біля адмінкордону з Кримом в ніч з 4 на 5 вересня, затримані співробітниками прикордонного управління ФСБ Росії. Як повідомляє ТАСС, українських військових підозрюють у незаконному перетині кордону.

У прикордонуправлінні стверджують, що українські військовослужбовці не мали при собі документів.

За заявою російських прикордонників, військові взяли з собою спиртне і вирушили на технологічну дамбу через Сиваш, щоб поспілкуватися з російськими колегами, яких вони бачили на іншому березі озера. Росіяни вирішили залучити українських десантників до адміністративної відповідальності за порушення режиму кордону і передати їх прикордонним органам України.

Нагадаємо, що в неділю, 6 вересня, прес-служба Генштабу ЗСУ повідомила про зникнення трьох військовослужбовців.

В ході розшукових заходів було встановлено, що вищевказані військовослужбовці в ніч з 04.09.2015 на 05.09.2015 змінилися зі спостережного посту, прибули в розташування, переодягнулися в цивільний одяг (тапки, шорти та тільники) та зі слів їх співслужбовців убули купатися до дамби, яка знаходиться на території, суміжній з незаконно окупованою територією АР Крим. Як згодом з’ясувалося, уночі у цей район під’їжджали 2 автомобілі (УАЗ та УРАЛ) зі сторони незаконно окупованої території АР Крим та можливо незаконно затримали наших військовослужбовців. “, – повідомляли в ВСУ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини