Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українські прикордонники опублікували роз'яснення про те, кому не потрібно проходити обсервацію при виїзді з Криму

17 / 07 / 2020

Прикордонники нагадують, що держприкордонслужба відмовляє у в’їзді на материкову частину громадянам України та іноземцям, які не встановлять додаток «Дій вдома».

Вказується, що особи не підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином КПВВ з Кримом, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою

  • співробітники Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста;
  • співробітники акредитованих в Україні дипломатичних місій, зокрема тих, які проводять моніторинг ситуації та доставку гуманітарної допомоги населенню, що проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим;
  • учасники зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань, зокрема для вступу через освітні центри «Крим — Україна» за запрошенням закладу вищої (фахової передвищої) освіти, разом з однією особою, що супроводжує кожного з них.

«Обсервація, самоізоляція особи у зв’язку з перетином КПВВ припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19, який проведено після перетину адмінмежі», – повідомили прикордонники.

Нагадаємо, російська влада продовжує порушувати право кримчан вільно перетинати адмінмежу окупованого півострова дозволяючи залишати лише один раз Крим громадянам Росії, у яких є також інше громадянство.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини