Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Українські дипломати засудили приїзд британського спортсмена до Криму

29 / 08 / 2017

Посольство України у Великій Британії засудило незаконний в’їзд громадянина Великої Британії на територію окупованого Криму для участі у спортивних змаганнях. Про це йдеться у заяві посольства.

«Посольство розчаровано тим, що деякі громадяни Великої Британії нехтують офіційною позицією не лише України, але й власної держави», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер 29 серпня, виступаючи на зустрічі глав дипломатичних місій ЄС в Брюсселі заявив, що ЄС потрібно подумати над поліпшенням відносин з РФ. Однак при цьому необхідно дотримуватися європейських цінностей і принципів, в тому числі і в питанні анексованого Криму.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини