Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українське посольство у Великобританії відреагувало на заяву британського лорда з приводу Криму

14 / 03 / 2017

14 березня посольство України у Великобританії відреагувало на інтерв’ю британського лорда Річарда Белфа російському виданню «Известия» і зажадало пояснень, або спростувань його слів.

Представник консервативної партії Великобританії заявив, що Крим – це історична частина Росії. Крім того, британський лорд відзначив, що під час його візитів в Крим, який на той час знаходився під українським контролем, його здивувала кількість людей, які вважали Крим частиною Росії.

«Я вважаю, що Крим – це історична частина Росії. Я був в Україні кілька разів, був в Криму років 8-9 назад, коли він був ще частиною України. Мене вже тоді вразила величезна кількість людей, включаючи представників керівництва, які вважають Крим частиною Російської Федерації. Вже майже десять років тому жителі півострова говорили, що хочуть бути в складі російської держави. Через деякий час Москва здійснила це бажання і повернула Крим назад», – повідомив лорд Річард Белф.

Британський парламентар відзначив, що на окупованому півострові є противники анексії, але переважна більшість мешканців півострову, на його думку, все ж вважає себе повноцінними громадянами Росії.

Також, лорд Річард Белф заявив, що визнання Криму територією РФ було б дружнім рішенням з боку Великобританії, однак говорити про це ще зарано.

«Мені здається, у цьому питанні в найближчі кілька років Британія буде дотримуватися політики ЄС», – сказав лорд Белф.

За повідомленням «Європейської правди» британський лорд підтвердив правдивість  свого інтерв’ю російському виданню, а також, що дійсно вважає Крим російським.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини