Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українська делегація виступили проти обрання Росії президентом Асамблеї ВООЗ

22 / 05 / 2017

Делегація України на 70-й Асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я, виступила з заявою проти того, щоб Російська Федерація була обрана президентом Асамблеї. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

«Російська Федерація веде неоголошену війну проти України, яка призвела до загибелі 10 000 осіб, поранень понад 23 000 осіб та вимушеного переміщення мільйонів осіб. Кандидатура Російської Федерації на пост президента WHA70 є найостаннішим залпом злагодженого нападу супроти західних інституцій, які зберігали мир понад 70 років, продовжували тривалість та поліпшували якість життя у цілому світі», – йдеться в повідомленні.

Супрун підкреслила, що російська окупаційна влада руйнує медичну інфраструктуру на сході України.

«Політика російської окупаційної адміністрації в Криму, яка заперечує життєво важливу замісну підтримуючу терапію для сотень пацієнтів, вже призвела до десятків смертей. Майже щодня українці і кримські татари зазнають утисків та порушень прав людини, в тому числі – незаконне затримання та висилка до російських «трудових таборів» за сфабрикованими звинуваченнями, як український режисер Олег Сенцов і багато інших», – заявила Супрун.

Уляна Супрун додала, що Росія не має ніякого морального права очолювати Асамблею організації, яка спрямована на збереження життя і втілення стандартів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини