Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українофоб очолив так звану «Українську громаду Криму»

10 / 03 / 2016

До списку національних громадських організацій Криму на сайті «державного комітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян» додалася якась «Українська громада Криму», зареєстрована в селі Донському Сімферопольського району. Про це повідомляють «События Крыма».

Згідно з інформацією сайту, головою цієї організації є Олег Усик. Цей же чоловік очолює первинне відділення партії «Єдина Росія» в Донському.

У грудні 2015 року Усик потрапив до списків антисепаратистського сайту «Миротворець» як «зрадник батьківщини, підсобник окупантів, колаборант».
Як доказ наводиться посилання на сторінку «голови українців Криму» в соцмережі «Однокласники», прикрашену георгіївською стрічкою. Як видно, власник сторінки прославляє «захисників Новоросії», симпатизує «антимайдану», висловлює зневагу до української національної символіки, мріє про звільнення «ДНР» і «ЛНР» від «фашистської хунти» і підтримує вбивства прихильників української ідеї. При цьому українців він називає не інакше, як «хохлами», а себе ідентифікує як «росіянина».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини