Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українець Клих знаходиться в лікарні в Магнітогорську

31 / 08 / 2017

Українець Станіслав Клих знаходиться в лікарні в Магнітогорську, а не в Челябінську, як повідомлялося раніше. У зв’язку з чим його туди перевели і який у нього діагноз рідним офіційно не повідомляють. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Ілля Новіков.

Адвокат також повідомив, що українець Валентин Виговський знаходиться в колонії в Кіровській області, і що він перший зі списку українських політв’язнів в РФ, за якими Україна виконані всі необхідні процедури для передачі його Росією в рамках виконання вироку, однак російська сторона не поспішає «віддавати українця».

«Неформально мені сказали, що є установка не віддавати українців, оскільки Україна не віддає російських (це неправда, насправді віддає). Таким чином, варіант «тихого повернення» без помилування особисто Путіним і обміну, на який були деякі надії, на сьогодні не працює», – написав адвокат.

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини звернулась до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням встановити місцезнаходження Станіслава Клиха.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини