Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Українця Балуха залишили в СІЗО ще на 3 місяці

24 / 05 / 2017

Українця Володимира Балуха залишили в СІЗО ще на 3 місяці за клопотанням підконтрольного Кремлю кримського суду. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Правозахисники повідомили, що 23 травня Роздольненському районному суді відбулося судове засідання, на якому розглядалося питання про продовження строку тримання під вартою українцеві Балух.

«Захист активіста звернула увагу суду на процесуальне порушення – суд сам виступив з клопотанням про продовження запобіжного заходу. Від прокурора таких вимог не надходило. У той же час, за словами адвокатів, обвинувачення не надало жодних доказів, що вказують на необхідність утримувати Володимира Балуха під вартою», – написали правозахисники.

Адвокати зазначили, що інкриміноване Балуху злочин відноситься до середнього ступеня тяжкості, при якому утримання під вартою на термін більше півроку можливе лише у виняткових випадках.

«Сам Володимир Балух поскаржився на болі в голові і грудях, а також нагадав, що поки він сидить, нікому здійснювати догляд за старою матір’ю. У той же час він сказав, що не буде ні про що просити суд і нагадав про вищий суд, який всіх нас чекає», – додали українські правозахисники.

Нагадаємо, 24 квітня українського політв’язня Володимира Балуха відвідали представники омбудсмана РФ і кримський омбудсман.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини