Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Україна закрила рибні порти в анексованому Криму

12 / 04 / 2016

Кабінет Міністрів України тимчасово закрив Керченський і Севастопольський морські рибні порти до відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя.

«Для державного нагляду за безпекою мореплавства на тимчасово окупованій території України уряд схвалив закриття Керченського і Севастопольського морських рибних портів у межах виділених акваторій», — наголошується у постанові Кабінету міністрів № 263 від 6 квітня 2016 року.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що це рішення було прийнято у зв’язку з неможливістю здійснення обслуговування суден і пасажирів.

«Рішення прийнято у зв’язку з неможливістю здійснювати в морських рибних портах АР Крим та Севастополя обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних, експедиційних  робіт та інших, пов’язаних з цим видом господарської діяльності, забезпечення належного рівня безпеки судноплавства, забезпечення охорони навколишнього середовища», — йдеться у документі.

Також Кабмін доручив Державному агентству рибного господарства проінформувати міжнародні організації про закриття даних портів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини