Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Україна відстояла у суді права на танкер «Таманський»

26 / 05 / 2016

Україна відстояла свої права на танкер «Таманський», повідомляє прес-служба Держрибагентства. Вчора, 25 травня, «Таманський» прибув до України у порт міста Іллічівськ.

Поверненню судна в Україну передував тривалий судовий процес у Туреччині з офшорним фрахтувальником Сowen Management S.A. (Багамські о-ви), афілійованим з Російською Федерацією. Фрахтувальник створив штучну заборгованість за ремонт судна, та на її основі намагався незаконно продати судно через виконавчу службу Туреччини.

6 травня 2016 року Третім виконавчим судом Стамбулу було знято арешт з судна «Таманський», 9 травня 2016 року арешт з судна знято 24-м Управлінням виконавчої служби Стамбула.

«Після 10-місячної боротьби з РФ та офшорними фрахтувальниками-шахраями, Держрибагентству вдалося повернути державі актив – нафтовий танкер «Таманський», вартістю близько 1 мільйона доларів США», – повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Найближчим часом відомство планує провести оцінку судна після року його фактичного простою та після цього визначити найбільш вдалий для держави спосіб використання «Таманського».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини