Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Україна оскаржить заборону Меджлісу в Європейському суді з прав людини

19 / 05 / 2016

Україна оскаржить рішення «Верховного суду Криму» про заборону Меджлісу в Європейському суді з прав людини, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко на прес-конференції в четвер, 19 травня, в Києві.

«Виходячи з тих подій, які відбуваються навколо Меджлісу, ми вже підготували проект міждержавної заяви «Україна проти Росії» про незаконність заборони Меджлісу російською владою, зараз погоджуємо його з нашими колегами і юристами, які співпрацюють з Меджлісом. Це буде вже п’ята заява, п’ята міждержавна справа в Європейському суді з прав людини», — повідомив міністр.

Також Петренко звернувся до голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова з проханням оновити список осіб, які причетні до всіх незаконних рішень про заборону Меджлісу.

«Міністерство юстиції ініціюватиме перед Кабінетом міністрів внесення цих осіб до українського списку санкцій, і пропонуватиме включити цих людей до міжнародного списку санкцій», — підкреслив він.

Нагадаємо, «Верховний суд Криму» визнав Меджліс екстремістською організацією і заборонив його діяльність на території окупованого Криму. Таке рішення винесла колегія суддів на чолі з Наталією Терент’євою за позовом «прокурора» Криму Наталії Поклонської.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини