Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Україна оштрафувала кораблі, що заходять у кримські порти

6 / 09 / 2016

Державна прикордонна служба України оштрафувала 38 суден, що незаконно відвідували порти Криму, повідомляє прес-служба відомства.

Порушення були зафіксовані за допомогою системи моніторингу надводної обстановки, яка дозволяє здійснювати дистанційний контроль за кораблями і судами в акваторії Чорного і Азовського морів. Збором і обробкою даних займається відділ оперативних чергових Морської охорони Головного центру управління службою Держприкордонслужби. Система працює цілодобово, в режимі on-line.

Нагадаємо, в квітні Кабінет міністрів України тимчасово закрив Керченський і Севастопольський морські рибні порти до відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини