Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Україна чекає коментарів від ЄС з приводу візиту польського євродепутата до Криму

11 / 12 / 2015

Виконуюча обов’язки представника України при Євросоюзі Любов Непоп закликає Європейський Союз дати оцінку візиту депутата Європарламенту Януша Корвін-Мікке в окупований Крим. Про це повідомляють «Крим Реалії».

«Позиція ЄС щодо Криму була підтверджена численними резолюціями та доповідями Європейського парламенту і постійно перебуває на його порядку денному. У зв’язку з цим особливо розчаровує, коли високий міжнародний авторитет Європарламенту експлуатується окремими євродепутатами у власних цілях», – заявила Непоп.

На думку, представника України в ЄС, польський депутат Європарламенту «нахабно» порушив законодавство України та «продемонстрував неповагу до всього Європейського парламенту та своїх колег».

«Подібні провокаційні візити використовуються російською пропагандою для спроб псевдо-міжнародної легітимізації анексії і дезінформації російського суспільства про реальне ставлення Євросоюзу до незаконних дій Російської Федерації», – додала Непоп.

Нагадаємо, 10 грудня польський політик Януш Корвін-Мікке прибув до Криму, де провів ряд зустрічей з російським керівництвом, зокрема зустрівся з російським главою Криму Сергієм Аксьоновим.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини