Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Житомирі переселенці відкрили нетворкінг-кафе

24 / 09 / 2020

Від ідеї до відкриття пройшло 2 роки. Паралельно організатори розробляли проект, навчалися та шукали фінансування.

За допомогою освітніх заходів організації «КримСОС», що фінансуються Агенством ООН у справах біженців, організатори отримали підтримку ментора з соціального підприємництва та взяли участь у навчальних поїздках до вже діючих соціальних підприємств.

Завдяки своїй наполегливості та професіоналізму команда організації «Мир на долоні» досягла результату – перемогла у конкурсі та отримала фінансування на створення нетворкінг-кафе.

Коли вже було знайдено приміщення, до ремонтних робіт та облаштування долучилася вся команда організації та волонтери. Тут кожна деталь зроблена власноруч та з великою любов’ю. Це відразу відчувається коли сюди потрапляєш.

У планах створення мережі нетворкінг-кафе по Україні.

На відкритті були представники місцевої влади, партнерські міжнародні організації та зацікавлені житомиряни.

Але головні особи сьогодні – переселенці, які повірили у свою ідею. Не дивлячись на численні перешкоди, їм вдалося створити затишне місце, де не тільки можна смачно поїсти, а й проводити майстер-класи, тренінги та інші соціально важливі заходи для містян. Якщо будете в Житомирі, обов’язково завітайте до Lampochka.

 

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини