Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У заарештованого громадянського журналіста Руслана Сулейманова виявлено порок серця

14 / 07 / 2020

13 липня вона відвідала свого підзахисного в психіатричній лікарні Сімферополя, куди його доставили для проведення примусової психіатричної експертизи.

За словами адвоката, в стаціонарі лікарні Сулейманову провели ряд медичних досліджень.

«Зі слів мого підзахисного, у нього були помічені дифузні зміни в серці і виявлена ​​блокада правого пучка Гіса. Як він мені пояснив, це один з різновидів пороку серця. Раніше такої хвороби у нього не діагностували», — сказала Ліля Гемеджі.

Також, як розповіла адвокат Руслана Сулейманова, її підзахисний продовжує проходити психіатричну експертизу. За її словами, політв’язень пробуде в лікарні ще приблизно тиждень.

«У нього було спілкування з психологом, його змусили пройти тести. Були питання такого характеру як, наприклад, “що спільного у олівця і черевика? Він сказав мені, що згадав правильну відповідь на це питання з психології, яку викладали йому в університеті. Шизофренік повинен відповісти, що обидва цих предмета залишають слід, нормальна людина цього не скаже», — розповіла адвокат.

Як ми повідомляли раніше, у червні цього року у Руслана Сулейманова погіршився стан здоров’я. Руслан скаржився на болі невралгічного характеру в області голови та шиї. За словами Руслана, проблеми з’явилися більше півроку тому. Однак останнім часом посилилися, в зв’язку з відсутністю кваліфікованої медичної допомоги. Підсудний розповідав, що неодноразово викликав лікаря в камеру. За його словами, лікування обмежувалося знеболюючими уколами без дослідження причин.

27 березня 2019 року цивільний журналіст, активіст «Кримської солідарності» і проекту «Кримське дитинство» Руслан Сулейманов був затриманий співробітниками ФСБ в своєму будинку. Його обвинувачують за ч.1 ст. 205.5 КК РФ ( «Організація діяльності терористичної організації і участь в діяльності такої організації»). Йому загрожує від 15 до 20 років тюрми або довічне позбавлення волі.

Руслан Сулейманов визнаний правозахисним центром «Меморіал» (Росія) політичним в’язнем.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини