Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Європарламенті пройшли слухання про права людини у Криму та на Сході України

3 / 12 / 2015

На слуханнях у підкомітеті Європейського парламенту з прав осіб 1 грудня виступили представник КримSOS Ридван Барі Уркоста та координатор Міжнародного партнерства з прав людини (МППЛ) Симон Папуашвілі, які розповіли про ситуацію в Криму та Східній Україні, повідомляється на сайті Міжнародного партнерства з прав людини.

Ридван Барі Уркоста розповів про роботу організації КримSOS у сфері прав людини в Криму і, зокрема, про переслідування проукраїнських активістів і кримських татар. Була представлена інформація про несправедливі судові процеси, що проходять у Криму. Крім того, Барі Уркоста розповів про обмеження прав людини через введення на окупованих територіях законодавства Російської Федерації. Також він сповістив про напружену обстановку в Криму та небезпеку погромів через енергетичну блокаду.

«Зараз у найтяжких соціально-економічних умовах, через блокаду, не можна виключати ніяких варіантів розвитку ситуації. Найбільш небезпечний сценарій — це можливість погромів. Тому потрібно постійно тримати на пульсі ситуацію в Криму і не дозволяти медіа простору забути про Крим», – заявив він.

Симон Папуашвілі доповів МППЛ про «боротьбу з безкарністю у Східній Україні» та представив огляд доказів військових злочинів і злочинів проти людяності, які були задокументовані польовий місією МППЛ на Донбасі. У жовтні цього року МППЛ на основі зібраних даних направив подання до Міжнародного кримінального суду.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини