Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Ялті зносять комплекс «Еда»

20 / 10 / 2016

Російська влада Ялти спільно з орендарями приступила до знесення на набережній комплексу “Еда”. Демонтаж буде проходити в два етапи, повідомив в ефірі радіо “Супутник в Криму” так званий “голова” “адміністрації” міста Андрій Ростенко, передає “РИА Крым”.

Ростенко уточнив, що мова поки йде про два об’єкти, за якими винесено судові рішення. Роботи планують завершити в наступному році.

“На сьогоднішній день комплекс “Еда” складається з трьох самостійних об’єктів. По двум вже прийнято рішення. Вони відключені від усіх комунікацій, систем енергопостачання, водопостачання, і вже сьогодні ми приступили спільно з самими орендарями, які раніше там здійснювали діяльність, до демонтажу об’єктів, всіх конструкцій. Після того, як залишиться капітальний остов, який не підлягає демонтажу в ручному режимі, буде розроблений проект знесення, профінансований, і ми знесемо цей об’єкт. Я дуже сподіваюся, що до наступного року ця частина набережної перетвориться і стане вільною від будь-яких об’єктів”, – сказав Ростенко.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини