Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Верховній Раді відбулися парламентські слухання з питань переселенців

17 / 02 / 2016

У Верховній Раді 17 січня відбулися парламентські слухання з питань внутрішньо переміщених осіб. Представники громадськості та парламентарі обговорили питання забезпечення житлом, працевлаштування соціального захисту переселенців. 

Особливу увагу виступаючі приділили питанню єдиної державної стратегії щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб і громадян, які проживають на тимчасово окупованій території. 

«Багато проблем, які стосуються законодавчого врегулювання відбуваються через те, що немає державної стратегії щодо як людей на окупованих територіях, так і тих хто був змушений покинути свої будинки», — повідомила координатор громадсько організації КримSOS Таміла Ташева. 

Також була озвучена інформація про факти обшуків і арештів в окупованому Криму. 

 «Там відбуваються постійні обшуки — 11 лютого сталося відразу 14 затримань. На території Криму відбуваються масові порушення, і якщо ми не будемо про це говорити, весь світ про це забуде», — сказала Ташева. 

Крім того було обговорено питання необхідності розробки на державному рівні стратегії деокупації і повернення Криму, остаточного скасування закону про СЕЗ Крим, уточнення порядку в’їзду-виїзду на окуповані території і інші питання.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини