Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У турфірмах Криму відзначають високий попит на путівки до Туреччини

6 / 07 / 2016

Кримські туристичні компанії почали пропонувати клієнтам путівки в Туреччину практично відразу після того, як президент РФ Володимир Путін скасував заборону на продаж турів. У турфірмах Криму відзначають високий попит. Підвищений інтерес до путівок до Туреччини фахівці пояснюють відсутністю настільки ж комфортних умов відпочинку на півострові, піком літнього сезону і відкладеним попитом, повідомляє «Kafanews».

У компанії «Імперіал-Тур» радіостанції повідомили, що путівки на турецькі курорти з’явилися в наявності «практично відразу після того, як Путін дав дозвіл». Співробітниця фірми зазначила, що клієнти активно цікавляться путівками до Туреччини і з задоволенням їх купують.

«Єдине обмеження в порівнянні з тим, як було раніше, – поки що немає чартерів. Туристи летять на звичайних рейсових літаках», – пояснила співрозмовниця радіостанції.

Власниця турфірми «Куди завгодно» Адель Сергєєва повідомила, що попит на путівки до Туреччини «величезний». За її словами, найбільш популярні тури в готелі чотири і п’ять зірок «все включено».

«В основному це середземноморське узбережжя – Анталья, Белек, Кемер. Егейське море популярне у європейців, росіян там мало, і кримчани туди теж не їздять. Дешеві путівки в три зірки запитують дуже рідко – мабуть, якщо грошей зовсім немає, а відпочити хочеться», – зазначила Сергєєва.

Власниця турфірми підкреслила, що ситуація була такою ж і до заборони.

В агентстві подорожей «Туретно» підвищений інтерес до путівок до Туреччини, які довгий час перебували під забороною, списують на відкладений попит.

«До того ж літо – це високий сезон, всі йдуть у відпустку, ось і беруть Туреччину дуже активно. Розмітають буквально все, так що всім радимо брати тури заздалегідь», – пояснили в компанії.

Варто зазначити, що двома тижнями раніше так ваний «голова» Криму Сергій Аксьонов позитивно оцінив старт туристичного сезону на півострові.

«За сьогоднішніми даними, з початку року Крим відвідало 1 200 000 туристів, що на 21% більше, ніж в минулому році, виходячи з тієї методики підрахунку, яка зараз існує. На мій погляд, динаміка покращується», – заявив чиновник.

У той же час зі слів голови регіону випливає, що рівень туристичного сервісу на півострові все ще недостатньо високий.

«Якщо ми будемо готувати об’єкти розміщення, і вони будуть надавати послуги, які за ціною і якістю відповідають зарубіжним аналогам, то у нас тут відбою не буде», – заявив Аксьонов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини