Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Тернополі реєструватимуть на допомогу від УВКБ ООН

3 / 05 / 2022

З 4 травня у Тернополі відкриваються два центри з реєстрації вимушених переселенців на фінансову допомогу від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Про це повідомляє Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“У Тернополі працівники та волонтери КримSOS будуть реєструвати людей одночасно в двох різних локаціях. Найближчим часом очікується відкриття третього центру. Подібні центри вже працюють у Львові та Вінниці, а з понеділка запустили в Івано-Франківську”, – розповідає Голова правління КримSOS Денис Савченко.

В Тернополі центри реєстрації працюватимуть з понеділка по п’ятницю – з 10:00 до 18:00. Вони знаходиться за адресами: вул. Шпитальна 7 (Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, другий поверх ), майдан Привокзальний,1 (Центральний залізничний вокзал, другий поверх, праве крило,  “Гуманітарий штаб”). 

У березні УВКБ ООН запустило програму фінансової допомоги вимушених переселенців. Кожна людина отримає по 6600 гривень за 3 місяці. У Львові та Вінниці волонтери та працівниками КримSOS вже зареєстрували  11 303 переселенців для отримання такої допомоги. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини