Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У суді по «справі Чийгоза» почали досліджувати відеодокази

20 / 01 / 2017

Сьогодні 19 січня у Верховному суді Криму на черговому засіданні у справі заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза продовжили досліджувати речові докази. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

«Прокурор продовжила представляти речові докази – відеозаписи. Всього за сьогоднішнє засідання було досліджено 31 файл. На трьох з них є зображення Ахтема Чийгоза», – повідомив Полозов.

За словами адвоката, на відеозаписах видно, що учасники проросійського мітингу зібралися біля будівлі Верховної Ради Криму за кілька годин до зазначеного в заявці партії «Русское единство» часу. Полозов також повідомив, що на відео видно, як прихильники партії «Русское единство» своїми діями провокують учасників «проукраїнського» мітингу і організовано створюють тисняву.

«У якийсь момент «ополченці» посилено намагаються видавити «проукраїнських» мітингувальників за межі внутрішнього двору Верховної Ради Криму. Все це відбувається під час проведення «проукраїнського» мітингу і за кілька годин до початку «проросійського». Тобто дії «ополченців» явно незаконні і направлені на перешкоджання проведенню законного мітингу опонентів», – пояснив адвокат.

На кількох відеозаписах, за словами Полозова, зафіксовані дії Ахтема Чийгоза. Зокрема, видно, як заступник голови Меджлісу намагається заспокоїти учасників проукраїнського мітингу.

«Під тиском «ополченців» учасники «проукраїнського» мітингу і шеренга «ополченців» прорвали ланцюжок співробітників міліції і виявилися в центральній частині внутрішнього двору. Учасники «проукраїнського» мітингу спробували прорватися в центральну частину, але Ахтем Чийгоз заспокоїв їх і переконав повернутися назад. Цей факт була змушена визнати навіть прокурор», – розповів адвокат.

Наступне судове засідання у справі Ахтема Чийгоза призначено на 23 січня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини