Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У суді по «справі Чийгоза» допитують делегата Курултаю і заступника голови Меджлісу

22 / 03 / 2017

Сьогодні, 22 березня, в Центральному районному суді Криму триває допит свідків сторони захисту по «справі Ахтема Чийгоза». Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Микола Полозов.

Свідок Рустем Рефатов розповів, що не бачив ніяких протизаконних дій з боку Чийгоза. Він також заявив про провокації з боку проросійських мітингувальників, «особливо після прибуття великої групи людей з Севастополя».

«Що стосується дій Чийгоза, то він навпаки, закликав людей заспокоїтися», – розповів свідок, за словами адвоката.

Микола Полозов зазначив, що заява свідка захисту не підтверджує покази свідків звинувачення.

«Крім того він [свідок] сказав, що знаходився біля центрального входу на ганку, бачив що група людей була в будівлі з числа мітингувальників 15-20 людей, не 180-200. Там вони перебували хвилин 15-20. Ніяких агресивних дій не вчиняли. Досить емоційно спілкувалися з депутатами. Після чого вийшли через центральний вхід. І він сказав дійсно важливу річ, що жодного завдання по зриву сесії не було, навпаки люди хотіли щоб сесія відбулася, але на ній не приймалося жодних невірних рішень. І поки Чубаров переконував депутатів у будівлі не приймати відповідних рішень – люди на вулиці висловлювали таку ж думку», – розповів Полозов.

Наступний свідок сторони захисту – Наріман Джелялов розповів про структуру Меджлісу, хто які посади займав. Джелялов також повідомив, що 25 лютого була нарада президії Меджлісу, на якій ніхто не приймав ніяких рішень, крім як провести нараду в розширеному складі. Чи був присутній на нараді Ахтем Чийгоз він не пам’ятає. Після обіду допит Нарімана Джелялова буде продовжений.

Нагадаємо, 21 березня у Центральному районному суді Криму в ході чергового судового засідання у «справі Чийгоза» був допитаний перший свідок сторони захисту Заїр Смедляєв.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини