Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У суді по «справі 26 лютого» був допитаний начальник поліції Алушти

16 / 02 / 2017

Сьогодні, 16 лютого, в Центральному районному суді Сімферополя відбулося чергове засідання по «справі 26 лютого», на якому був допитаний свідок з боку обвинувачення. Ще двоє свідків не прийшли до суду. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.

«Був допитаний черговий свідок – начальник поліції Алушти. Раніше в його показаннях [в протоколах допиту] говорилося, що під час мітингу кримські татари вели себе агресивно по відношенню до співробітників поліції, а також застосовували сльозогінний газ. Однак на суді він сказав, що такого не пам’ятає. Всі інші його свідчення були більш-менш за фактом», – розповів Семедляєв.

В цілому по «справі 26 лютого» пройшло понад 20 судових засідань на яких були допитані 26 свідків і 1 потерпілий.

«По «справі 26 лютого» проходить близько 90 свідків та близько 80 потерпілих. Якщо судові засідання будуть проходити такими темпами, то їх допит затягнеться ще на рік, а то й більше», – пояснив Семедляєв.

Вчора, 16 лютого, по «справі 26 лютого» також були допитані двоє свідків з боку звинувачення. Обидва свідка – співробітник поліції і отаман козацтва – плуталися в своїх показаннях. Це вже не перший випадок, коли свідки і потерпілі у «справі 26 лютого» суперечать самі собі. Адвокати у цій справі заявили, що свідчення боку звинувачення могли бути сфальсифіковані під час слідства.

Раніше суд розділив «справу 26 лютого» на дві: щодо заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза і щодо інших фігурантів процесу – Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини