Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Судаку хотіли знести самобуди кримських татар

23 / 03 / 2016

Російська влада планують знести шість приватних будинків кримських татар у Судаку, повідомляє QHA з посиланням на слова координатора Кримської контактної групи з прав людини Абдурешита Джеппарова. 

«У Судаку планується знесення шести будинків на масиві Алчак і кафе« Баздергян» в районі Аквапарку. На місці нараховано близько ста російських автоматників і близько 150 осіб кримських татар, які вийшли захищати свою власність. Так само два КамАЗа ОМОН», — написав Джеппаров. 

За інформацією QHA, на місце можливого знесення приїхало близько сотні озброєних силовиків, але на даний момент вони вже розійшлися. 

Заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял в коментарі Крим.Реаліі зазначив, що ці будинки дійсно не мали дозвільних документів на будівництво. 

«Я не знаю, чи намагалися їх (будинки – ред.) узаконити за останні два роки, але більшість сходиться на тому, зокрема, те, що стосується Ільвер Аметова (голова судакського регіонального меджлісу – ред), йому неодноразово пропонували співпрацювати з діючою владою і тими політичними силами серед кримських татар, яким влада довіряє, скажімо так. Він відмовився і сказав, що у нього є свої переконання і свої погляди на те, що відбувалося і відбувається сьогодні. В результаті чого у нього, власне, і виникають неприємності», — зазначив перший заступник голови Меджлісу. 

Нагадаємо, що Судацька міськрада збиралася 23 березня реалізувати судове рішення щодо знесення шести будинків кримських татар і ринку, власником якого є голова регіонального меджлісу Ільвер Аметов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини