Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У столиці відбувся тренінг для Радників Мінсоцполітики з питань ВПО та працівників Департаментів соцзахисту населення

19 / 11 / 2015

З 28 по 31 жовтня учасники тренінгу обговорювали ситуацію стосовно внутрішнього переміщення в Україні, ознайомлювалися з оглядом останніх змін у національному законодавстві з питань регулювання внутрішнього переміщення та презентаціями Радників кращих практик у роботі з ВПО в Львівській, Вінницькій, Донецькій, Луганській, Житомирській областях та у Києві.

Навчальний тренінг розпочався вітальними словами Начальника Управління організації соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій Міністерства соціальної політики України Сергія Марущенка, координатора «КримSOS»  Таміли Ташевої та координатора програм SSS в Україні Брайана Керра.

Під час заходу розглядалась низка питань: міжнародні стандарти в галузі внутрішнього переміщення, принципи роботи міжнародних організацій та національних НГО, гендерні питання у роботі з внутрішньо переміщеними особами, психологічні аспекти роботи з ВПО та іншими особами, котрі постраждали внаслідок збройного конфлікту, та інші.

У семінарі взяли участь спікери-фахівці, зокрема представники УВКБ ООН Галія Губаєва та Дмитро Блажиєвський, спеціаліст Центру «Ла Страда-Україна» Анна Саєнко, психолог «Психологічної Кризової служби – «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» Валентина Буковська, експерт у галузі міжнародного права та системи міжнародної допомоги ГО «КримSOS» Євгенія Андреюк та юристи – Вікторія Савчук і Валерія Вершиніна.

Виступає Галія Губаєва, УВКБ ООН

Спеціаліст з питань освіти у галузі комунікацій при Кабінеті Міністрів України Світлана Кісільова презентувала присутнім основні принципи і правила роботи із засобами масової інформації. Спеціальну доповідь у межах курсу «Безпека, захист персональних даних та інтернет-технології при роботі з ВПО», учасникам тренінгу презентувала представник організації «Міжнародне партнерство за права людини» (Бельгія) Світлана Валько.

Останній день тренінгу був присвячений обговоренню та розробці стратегічного плану діяльності позаштатних Радників Міністра соціальної політики України до кінця березня 2016 року.

Захід організовано в межах спільної програми «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення», Міністерством соціальної політики України, громадською організацією «КримSOS» та міжнародною організацію Stabilization Support Services, за підтримки уряду Великої Британії.

Доповідає Євгенія Андреюк, КримSOS

 

Дмитро та Олена, організатори з команди КримSOS

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини