Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У столиці експерти навчали переселенців-підприємців основам бізнесу

11 / 04 / 2016

Учасників на тренінг відбирали вже з «ескізами» бізнес-ідей. Спектр ідей виявився дуже широким  –  від перепелиної ферми до бюро екскурсій-квестів, різних сфер послуг.

Як придумати та розвинути унікальну ідею, як зацікавити нею інших, як справити враження на клієнтів, як знайти свою нішу, як зрозуміти, що саме ця справа є прибутковою, як використати сучасні технології для просування свого бізнесу, як боротись з конкуренцією, як проаналізувати ризики, та що таке соціально відповідальний бізнес – розповідали експерти-тренери, запрошені на захід.

 

 

«Три дні насиченої роботи з досвідченими експертами змінили ставлення учасників до старту бізнесу. Інформація подавалася дуже доступно, зрозуміло для людей, які ніколи не займались цим. Знання та практичні інструменти від тренерів – це «конструктор», яким учасники зможуть скористатись в процесі підготовки та вдосконалення своїх бізнес-планів. А подальші індивідуальні консультації від експертів зможуть допомогти учасникам почати свій бізнес, навіть якщо вони не отримають грантову підтримку на старт бізнесу», – стверджуэ Оксана Левицька, координатор проекту «Підтримка самозайнятості переселенців» (ГО «КримSOS»).

  

  

 

Зважаючи на високий інтерес до бізнес-табору (на захід надійшло 240 заявок на учсть), організатори разом з тренерами вирішили проводити одноденні тренінги на базі хабу Будинок Вільних Людей з теми підприємництва для новачків. Перша така зустріч відбудеться 16 квітня. Детальну інформацію можна отримати на сторінці анонсу заходу.

Згодом відбудеться також бізнес-тренінг для переселенців, які вже мали досвід ведення бізнесу, проте змушені починати все з нуля на новому місті або вже почали власну справу і потребують глибших знань. Анонс заходу з’явиться на сторінці КримSOS.

 


  

 

Бізнес-табір «Як розпочати бізнес –від ідеї до реалізації» виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини