Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

У Стамбулі на сесії ПАЧЕС не визнали мандат російського депутата від Криму

5 / 07 / 2017

У Стамбулі на сесії Генеральної асамблеї ПАЧЕС [Парламентська Асамблея Чорноморського Економічного Співробітництва] не визнали мандат російського депутата від включеного Криму Павла Шперова. Йому довелося покинути пленарне засідання. Про це в Фейсбуці написав народний депутат України і член української делегації в ПАЧЕС Рефат Чубаров.

«При затвердженні мандатів нових членів в національних делегаціях за наполяганням української делегації в ПАЧЕС ганебно була провалена спроба керівництва Держдуми Російської Федерації протягнути якогось Шперова Павла, жителя Севастополя, незаконно оголошеного депутатом Держдуми за результатами незаконно організованих« виборів »на тимчасово окупованій території АРК і Севастополя» , – написав Чубаров.

За словами народного депутата, аргументи українських парламентаріїв підтримали практично всі національні делегації крім Вірменії. Сьогодні, 5 липня, в Стамбулі розпочала роботу 49-а сесія Генеральної асамблеї ПАЧЕС – органу міжпарламентського співробітництва в системі ЧЕС.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини