Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Стамбулі на сесії ПАЧЕС не визнали мандат російського депутата від Криму

5 / 07 / 2017

У Стамбулі на сесії Генеральної асамблеї ПАЧЕС [Парламентська Асамблея Чорноморського Економічного Співробітництва] не визнали мандат російського депутата від включеного Криму Павла Шперова. Йому довелося покинути пленарне засідання. Про це в Фейсбуці написав народний депутат України і член української делегації в ПАЧЕС Рефат Чубаров.

«При затвердженні мандатів нових членів в національних делегаціях за наполяганням української делегації в ПАЧЕС ганебно була провалена спроба керівництва Держдуми Російської Федерації протягнути якогось Шперова Павла, жителя Севастополя, незаконно оголошеного депутатом Держдуми за результатами незаконно організованих« виборів »на тимчасово окупованій території АРК і Севастополя» , – написав Чубаров.

За словами народного депутата, аргументи українських парламентаріїв підтримали практично всі національні делегації крім Вірменії. Сьогодні, 5 липня, в Стамбулі розпочала роботу 49-а сесія Генеральної асамблеї ПАЧЕС – органу міжпарламентського співробітництва в системі ЧЕС.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини