Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У справі «диверсанта» Сулейманова допитали співробітницю поліції і охоронця аеропорту

12 / 04 / 2017

Сьогодні, 12 квітня, в Залізничному районному суді Сімферополя у справі Редван Сулейманова допитали трьох свідків з боку звинувачення.

«Це співробітник поліції, яка прийняла виклик про неправдиве замінування, співробітниця сімферопольського аеропорту і один з охоронців аеропорту», ??– розповів в коментарі QirimInfo адвокат Еміль Курбедінов.

За словами адвоката, співробітниця поліції яка прийняла цей виклик, плуталася в своїх свідченнях.

«Вона сказала, що в повідомленні говорилося про мінування, а також про те, що вибухи будуть проведені сьогодні о 12 годині. Однак в цьому повідомленні не говорилося про мінування і не називалися конкретні дати. Йшлося про те, що о такій-то годині висадимо ряд об’єктів. Це важливі нестикування. Якщо так вже досконально дивитися, там не говорилося, що щось десь заміновано, це вже було їхнє припущення», – розповів Курбедінов.

Що стосується допитаного охоронця аеропорту, то він заявив, що не отримував в той день будь-яких надбавок чи премії до зарплати в зв’язку з додатково проведеної роботою.

«Я у нього запитав, ви за цей день якусь надбавку, отримували до зарплати? Він сказав – ні, це наша штатна ситуація, ми за це ніяких надбавок не отримуємо. Отже ми будемо оскаржувати відверто надуманий розмір збитку», – додав адвокат.

Сулейманова звинувачують у кримінальному злочині за ч.2 ст. 207 КК РФ [Завідомо неправдиве повідомлення про теракт, що призвело до заподіяння великої шкоди].

За версією слідства Сулейманов перебуваючи на території Криму влаштував аудіоконференцзв’язок за допомогою якого якийсь громадянин [його особистість слідству не вдалося встановити] перебуваючи на території материкової України повідомив про неправдиве замінування важливих інфраструктурних об’єктів півострова.

На першому засіданні по суті Сулейманов визнав свою провину, проте не погодився із зазначеним розміром завданих ним збитків – майже 5 млн рублів. Серед заявників позову Керченська поромна переправа, Сімферопольський аеропорт, а також УФСБ РФ по Криму.

Наступне засідання у цій справі заплановане на 18 квітня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини